| Schakelaarsteun | Panelmontage, vrij ophangen |
|---|---|
| Kleur van de connector | Blauw, zwart, groen, oranje, geel, wit |
| Afwerking van de aansluiting | Gepolijst, ongepolijst |
| Het Verlies van de schakelaartoevoeging | ≤ 0,2 dB |
| Fibergetal | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |
| Kleur van de connector | Blauw, zwart, groen, oranje, geel, wit |
|---|---|
| Verbindingsmateriaal | Plastic, metaal |
| Vlakken | SMF-28, OM3, OM4, OM5 |
| Geslacht van de connector | Mannelijk, vrouwelijk |
| Fibergetal | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |
| Reeks | D38999 |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Werktemperatuur | -65 ~ +150°C |
| Deelnummer | D38999/25FA98PNH |
| Categorie | Rechte stop |
| Kabellengte | 1m, 2m, 3m, 5m |
|---|---|
| Kleur van de connector | Blauw, zwart, groen, oranje, geel, wit |
| Fibergetal | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |
| De schakelaar eindigt | Gepolijst, ongepolijst |
| Beëindiging van de connector | Crimp, Solder, Push-Pull |
| Type | Verkleineringsbootadapter |
|---|---|
| Afmaken. | Passivated roestvrij staal |
| Deelnummer | M85049/69-09S |
| Hoek en profiel | Recht. |
| Productsoort | Verbindingsbackshell |
| Uithoudendheid | 500 cycli |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 13 |
| Reeks | D38999/8D |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Deelnummer | 8D8711C11W35PN |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactplating | Goud |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Producttype | Verbindingsbackshell |
|---|---|
| Onderdeelnummer | M85049/38-25ms |
| Hoek en profiel | Direct |
| Shell -maat | 25 |
| Type | Spanningsverlichtingsklem |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Accessoires | Nylon touw en ooglet |
| Finish | Olijfgroen cadmium |
| Beëindiging | Draad |
| Shell-grootte | 15 |