| Shell-materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimpen |
| Tussenvoegselregeling | 25 tot 24 |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Aantal contacten | 66 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Standaardspanning | 500 V |
| Grootte van de schelp | 08 |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 19 |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Contactplating | Goud |
| Grootte van de schelp | 10 |
| Reeks | 4 |
| Contacttype | Quadrax Vrouwelijk contact |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 19 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |