| Huidige beoordeling | 13 A |
|---|---|
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Contacttype | Krimpen |
| Connectortype | Receptacle voor jamnootjes |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Coax |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Aantal contacten | 2 8# Coax en 17 22# Crimp Contact |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Crimp%Coax |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 13 |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 11 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Steek |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Geplooid |
| Grootte van de schelp | 15 |
| Standaardspanning | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Huidige rating | 7 A |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 6 |
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |