| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Huidige rating | 7 A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 17 |
| Type aansluiting | Vierkante flenstervat |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 23 |
| Aantal contacten | 11 |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 25-11 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Aantal contacten | 55 |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Koppelingstype | met draad |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 11 |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type aansluiting | Steek |
| Contact beëindigen | Goud |
| Spanningsbeoordeling | 500V |
|---|---|
| Huidige beoordeling | 5 A |
| Type connector | plug |
| Aantal contacten | 8 |
| Koppelingstype | Schroefdrend |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | Steek |
| Contacttype | Quadrax Man contact |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17-99 |