| Type aansluiting | Krimp |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Krimp |
| Koppelingsnoot | Aluminiumlegering |
| Materiaal van koppelnoot | aluminiumlegering |
|---|---|
| Geslacht | Steek |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Grootte van de schelp | 14 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactplating | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Coax |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Contactplating | Goud |
| Grootte van de schelp | 10 |
| Reeks | 4 |
| Aantal contacten | 16 |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Steek |
| Schaalmateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Spanningsbeoordeling | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmiumplaat |
| Contactgrootte | 16 |
| Beëindigingsgrootte | 20 |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 20 |
| Geslacht | Rechte stop |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Koppelingstype | met draad |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 11 |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type aansluiting | Steek |
| Contact beëindigen | Goud |