| Finsh | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contacttype | Krimp |
| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Aantal contacten | 36 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 23-36 |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 09 |
| Geslacht | Steek |
| Type | Steek |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Cadmium Olijfgroen |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Aantal contacten | 79 |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 100 |
| Standaardspanning | 500V |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Grootte van de schelp | 15 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 8 |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Type aansluiting | Steek |
| Spanningsbeoordeling | 500V |
|---|---|
| Huidige beoordeling | 5 A |
| Type connector | plug |
| Aantal contacten | 8 |
| Koppelingstype | Schroefdrend |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 17 |
| Contacttype | Crimp Twinax Contact |
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Geplooid |
| Grootte van de schelp | 15 |
| Standaardspanning | 500V |