| Geslacht | Steek |
|---|---|
| Aantal contacten | 22 |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Polarisatie | D |
| Finsh | Electroless Nikkel |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 24 |
| Standaardspanning | 500V |
| Huidige rating | 7.5A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | PCB's |
| Nummer van contactpersoon | 128 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | cirkel |
| Type | Vergaarbak |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Aantal contacten | 79 |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 23 |
| Huidige rating | 7 A |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500V |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 6 |
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Parencycli | 500 |
|---|---|
| Contactmateriaal | Koperen legering |
| Onderdeelnummer | J30J-25TJSL-G |
| Schaalmateriaal | Aluminium olijfgroene plating |
| Geslacht | Plug |
| Contactmateriaal | Koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Shell -maat | 19 |
| Koppelingstype | Schroefdrend |
| Grootte van de schelp | 25 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 30 |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |