| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contacttype | 8# Coax- of krachtcontact |
| Standaardspanning | 500V |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Aantal contacten | 19 |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Huidige rating | 7.5A |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Cadmium Olijfgroen |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 19 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Aantal contacten | 12 |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Aantal contacten | 32 |
| Finse taal | Passivated roestvrij staal |
|---|---|
| Shell Size | 13 |
| Number of Contact | 3 |
| Koppelingstype | met draad |
| Current Rating | 7 A |
| Geslacht | Een rechthoekig vat |
|---|---|
| Huidige rating | 3A |
| Finse taal | Nikkel |
| Schelpenmateriaal | Aluminium |
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Grootte van de schelp | 10 |
| Deelnummer | MS27508E10B35P |