| Reeks | D38999 |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Werktemperatuur | -65 ~ +150°C |
| Deelnummer | D38999/25FA98PNH |
| Categorie | Rechte stop |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Hermetische receptacle |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 09-35 |
| Aantal contacten | 6 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Grootte van de schelp | 11 tot en met 81 |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | Koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Shell -maat | 19 |
| Koppelingstype | Schroefdrend |
| Material | Copper Alloy |
|---|---|
| Product Name | M39029/56-363 |
| Contact Type | Female |
| Termination Type | Crimp |
| Voltage Rating | 800V |
| Finsh | Aluminium olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Nummer van contactpersoon | 6 |
| Type | plug |
| Contacttype | Soldeer |
| Serie | D38999/8D |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Aantal contacten | 36 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 23-36 |
| Nummer van contactpersoon | 1 |
|---|---|
| Categorie | D38999 serie met HDMI |
| Reeks | D38999/8D |
| Contacttype | HDMI |
| Uithoudendheid | 500 cycli |