| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 17 |
| Contacttype | Crimp Twinax Contact |
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 11 |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 25-11 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contacttype | Coaxiale contacten |
|---|---|
| Deelnummer | D38999/26FJ19BN-SMK |
| Categorie | Coaxkabel |
| Finse taal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
| Schelpen afwerking | Cadmium Olijfgroen |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 19 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 23 |
| Huidige rating | 7 A |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Steek |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 11-05 |
| Aantal contacten | 5 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 15 |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Steek |
| Contactmateriaal | KOPERLEGERING |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 12 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | Krimp |
| Contact beëindigen | Goud |
| Koppelingstype | met draad |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Aantal contacten | 12 |
| Contactmateriaal | koperen legering |