| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Aantal contacten | 55 |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Finse taal | Passivated roestvrij staal |
|---|---|
| Shell Size | 13 |
| Number of Contact | 3 |
| Koppelingstype | met draad |
| Current Rating | 7 A |
| Contactmateriaal | KOPERLEGERING |
|---|---|
| Aantal contacten | 128 |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | Samengestelde schel Olijfolie groen Cadmium |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 2 |
| Grootte van de schelp | 17 tot en met 82 |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Aantal contacten | 2 |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Category | MIL-DTL-38999 |
|---|---|
| Part Number | J599-T-21-8-JC400 |
| Work Temperature | -65℃ ~+200℃ |
| Temperature rating | -65°C To +125°C |
| Contact Type | RF Contacts |
| Work Temperature | -65℃ ~+200℃ |
|---|---|
| Category | MIL-DTL-38999 |
| Contact Type | RF Contacts |
| Endurance | 500 Cycles |
| Part Number | J599-Z-21-8-JC400 |
| Aantal contacten | 1 |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
|---|---|
| categorie | D38999 -serie epoxy potten |
| Uithoudingsvermogen | 500 cycli |
| Finsh | Aluminium olijfgroen cadmium |
| Onderdeelnummer | D38999/20WJ14SN-H |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 17 |
| Type aansluiting | Vierkante flenstervat |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |