| golfplaattype | Geïsoleerd |
|---|---|
| Standaardspanning | 800 V |
| Materiaal | KOPERLEGERING |
| Afmaken. | Goud verguld |
| Contacttype | Mannelijk |
| Material | Copper Alloy |
|---|---|
| Product Name | M39029/56-363 |
| Contact Type | Female |
| Termination Type | Crimp |
| Voltage Rating | 800V |
| Type | Hoofdstuk van het vat |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 13 |
| Materiaal | Aluminium |
| Type aansluiting | Stof kap |
| Beëindiging | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 12 |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Geslacht | Wandmontage-vat |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 11 |
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 13 |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Contactplating | Goud |
| Grootte van de schelp | 10 |
| Reeks | 4 |
| Grootte van de schelp | 16 |
|---|---|
| Geslacht | Een rechte stekker met grondende vingers |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Aantal contacten | 55 |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
|---|---|
| Aantal contacten | 26 |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Geslacht | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 20 |
| Geslacht | Rechte stop |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |