| Materiaal | Koperen legering |
|---|---|
| Productnaam | M39029/76-424 |
| golfplaattype | Geïsoleerd |
| Type beëindiging | Krimpen |
| Spanningsbeoordeling | 800 V |
| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Schaalmateriaal | Samengesteld |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Aantal contacten | 10 |
| Type connector | plug |
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
|---|---|
| Nummer van contactpersoon | 1 |
| Categorie | D38999 serie met HDMI |
| Finse taal | Passivated roestvrij staal |
| Uithoudendheid | 500 cycli |
| Type | 22D Pin Contact |
|---|---|
| Finish | Tin Plated |
| Insulation | PVC |
| Termination Type | Crimp |
| Crimp Type | Insulated |
| Invoergrootte | 07 |
|---|---|
| Afmaken. | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| RoHS-conform | - Ja, dat klopt. |
| Grootte van de schelp | 15 |
| Type | EMI/RFI Backshell |
| Grootte van de schelp | 15 |
|---|---|
| RoHS-conform | - Ja, dat klopt. |
| Hoek en profiel | Recht. |
| Type | Spanningsverlichtingsklem |
| Afmaken. | Olijfgroen cadmium |
| golfplaattype | Geïsoleerd |
|---|---|
| Standaardspanning | 800 V |
| Materiaal | KOPERLEGERING |
| Afmaken. | Goud verguld |
| Contacttype | Mannelijk |
| Shell Size | 15 |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Koppelingstype | met draad |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Huidige beoordeling | 7a |
|---|---|
| Type | 16# Coax Socket |
| Type beëindiging | Krimpen |
| Productnaam | M39029/77-428 |
| Finish | Verguld met goud |
| golfplaattype | Geïsoleerd |
|---|---|
| Standaardspanning | 800V |
| Productnaam | Krimp contacten |
| Huidige rating | 7A |
| Afmaken. | Geplateerd goud |