| Type aansluiting | Vierkante flenstervat |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 09 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
| Type aansluiting | Vierkante flenstervat |
| Aantal contacten | 31 |
| Shell-materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimpen |
| Contactmateriaal | Koperlegering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Connectortype | Lanyard-ontgrendelingsplug |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
|---|---|
| Temperatuurclassificatie | -65°C aan +125°C |
| categorie | Mil-dtl-38999 |
| Contacttype | Soldeer |
| Type | Vierkante flenstervat |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Shell Finish | Stainless Steel Passivated |
| Number of Contacts | 8 |
| Coupling Type | Threaded |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Temperatuurclassificatie | -65°C aan +125°C |
|---|---|
| categorie | Mil-dtl-38999 |
| Onderdeelnummer | D38999/26FJ61SHN |
| Uithoudingsvermogen | 500 cycli |
| Contacttype | Soldeer |
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
|---|---|
| Aantal contacten | 11 |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Shell-grootte | 19 |
| Aantal contacten | 18 |
|---|---|
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
| Connectortype | Vierkante flenstervat |