| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | PCB's |
| Nummer van contactpersoon | 128 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 5 |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 17 |
| Tussenvoegselregeling | Meerdere |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpenmateriaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Tussenvoegselregeling | 17-42 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Roestvrij staal |
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Type | Verkleineringsbootadapter |
|---|---|
| Afmaken. | Passivated roestvrij staal |
| Deelnummer | M85049/69-09S |
| Hoek en profiel | Recht. |
| Productsoort | Verbindingsbackshell |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Aantal contacten | 26 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Montage-type | Krimp |
| Aantal contacten | 6 |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 09-35 |
| Geslacht | Receptacle voor jamnootjes |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Contacttype | Korte PCB-staart |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | cirkel |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 11 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |