| Grootte van de schelp | 15 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 8 |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Type aansluiting | Steek |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Aantal contacten | 118 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contacttype | Krimp |
| Type aansluiting | Steek |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contacttype | Krimp |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Uithoudendheid | 500 cycli |
| Contacttype | Quadrax-PCB-contacten |
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
| Type | Verpakking |
| Current Rating | 5 A |
|---|---|
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Number of Contacts | 11 |
| Shell Size | 19 |
| Voltage Rating | 500V |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17-99 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 21-39 |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Koppelingstype | met draad |
| Aantal contacten | 18 |
|---|---|
| Type aansluiting | Hermetische receptacle |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Huidige rating | 7 A |