| Geslacht | Verpakking voor het ophangen van de wand |
|---|---|
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Grootte van de schelp | 12 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 23 |
| Type aansluiting | Receptacle voor jamnootjes |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpenmateriaal | Aluminium |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Uithoudendheid | 500 cycli |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 13 |
| Reeks | D38999/8D |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Deelnummer | 8D8711C11W35PN |
| Type aansluiting | Steek |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 13 |
| Nummer van contactpersoon | 22 |
| Huidige rating | 7 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Aantal contacten | 16 |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Steek |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17-11 |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 11 |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 23-06 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Koppelingstype | met draad |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | Verpakking |