| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
|---|---|
| Geslacht | Rechte stop |
| Grootte van de schelp | 23 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Type | Wandmontagevat |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Grootte van de schelp | 08 |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 4 |
| Contactmateriaal | Koperlegering |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Geslacht | Wandmontagevat |
| Spanningswaarde | 500 V |
| Aantal contacten | 22 |
| Grootte van de schelp | 13 |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Aantal contacten | 3 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Contactmateriaal | Koperlegering |
| Neem contact op met Plateren | Goud |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Montage-type | Krimp |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Standaardspanning | 500 V |
| Aantal contacten | 43 |
| Contacttype | Krimp |
| Onderdeelnummer | MS27484T10F98PCN |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Aantal contacten | 6 |
| Contactmateriaal | Koperlegering |
| Finsh | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Huidige rating | 7.5 A |
|---|---|
| Type aansluiting | cirkel |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Tussenvoegselregeling | 25-43 |