| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Aantal contacten | 12 |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Standaardspanning | 500V |
| Grootte van de schelp | 14 |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Geplooid |
| Grootte van de schelp | 15 |
| Standaardspanning | 500V |
| Aantal contacten | 19 |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Huidige rating | 7.5A |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 23 |
| Huidige rating | 7 A |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | Krimp |
| Type aansluiting | Krimp |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Krimp |
| Koppelingsnoot | Aluminiumlegering |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 19 |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 17-26 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Contactplating | 26 |