| Current Rating | 7.5A |
|---|---|
| Product Name | MIL-DTL-26482 Series Ⅱ |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Productnaam | Cadmium-olijfton |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 55 |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Geslacht | Rechte stop |
| Geslacht | Smal flensvat |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Huidige rating | 7.5A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Type aansluiting | cirkel |
| Type | Steek |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Cadmium Olijfgroen |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Aantal contacten | 79 |
| Tussenvoegselregeling | 09-98 |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactplating | Goud |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 11 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 13 |
| Geslacht | Steek |
|---|---|
| Aantal contacten | 22 |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Polarisatie | D |