| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Brandnaam | Kaida |
|---|---|
| Stylus van de connector | Circulaire |
| Type aansluiting | RJ45 |
| Schakelaargebruik | USB |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Grootte van de schelp | 13 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 22 |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Aantal contacten | 55 |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Contactplating | Goud |
| Grootte van de schelp | 10 |
| Reeks | 4 |
| Type aansluiting | Micro-D |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactplating | Goud |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Huidige rating | 2.5 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Tussenvoegselregeling | 25 tot 24 |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 09 |
| Geslacht | Steek |