| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Standaardspanning | 500V |
| Contacttype | Krimp |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Schelpenmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Aantal contacten | 2 8# Coax en 17 22# Crimp Contact |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Crimp%Coax |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Shell-materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimpen |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 100 |
| Standaardspanning | 500V |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Schelpen afwerking | Cadmium Olijfgroen |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 19 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | Koperlegering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Connectortype | Lanyard-ontgrendelingsplug |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 3 |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7.5A |
| Geslacht | Receptacle voor jamnootjes |
| Contacttype | Krimp |
| Aantal contacten | 5 |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 17 |
| Tussenvoegselregeling | Meerdere |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpenmateriaal | Roestvrij staal |