| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 12 |
| Schelp van de connector | Geanodiseerde Zwarte |
| Huidige rating | 5A/10A |
| Werktemperatuur | -55℃ aan +125℃ |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Aantal contacten | 4 |
| Type aansluiting | Circulaire elektrische aansluiting |
| Geslacht | Steek |
| Grootte van de schelp | 14 |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 09-11 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Contacttype | Soldeer |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Steek |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 20 |
| Geslacht | Rechte stop |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Beëindigingstype | Soldeer |
| Contactplating | Goud |
| Standaardspanning | 800 V |
| Huidige rating | 3A |
| Geslacht | Een rechthoekig vat |
|---|---|
| Huidige rating | 3A |
| Finse taal | Nikkel |
| Schelpenmateriaal | Aluminium |
| Standaardspanning | 500 V |
| Huidige rating | 7.5 A |
|---|---|
| Schelpmateriaal | Aluminiumlegering |
| Materiaal van koppelnoot | Aluminiumlegering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Grootte van de schelp | 16 |
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
|---|---|
| Geslacht | Rechte stop |
| Grootte van de schelp | 23 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | cirkel |