| Geslacht | Steek |
|---|---|
| Aantal contacten | 22 |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Polarisatie | D |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contacttype | 8# Coax- of krachtcontact |
| Standaardspanning | 500V |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Aantal contacten | 19 |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Grootte van de schelp | 13 |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Aantal contacten | 3 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelp van de connector | Roestvrij staal |
|---|---|
| Lange | 1 tot 10 m |
| Geslacht van de connector | Mannen/vrouwen |
| Type aansluiting | HDMI/VGA/USB/DP/DVI |
| Kabelawg | 24-32 |
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Connectortype | Houder |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Aantal contacten | 19 |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Huidige rating | 7.5A |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelp van de connector | van roestvrij staal |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55℃ aan +125℃ |
| Grootte van de schelp | 24 |
| Geslacht | Receptacle voor jamnootjes |
| Aantal contacten | 12 |
| Standaardspanning | 800V |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 74 |
| Huidige rating | 3A |
| Contactplating | Goud |
| Huidige rating | 1A25A |
|---|---|
| Aantal contacten | 3 |
| Grootte van de schelp | 08 |
| Materiaal | Aluminium |
| Type aansluiting | Circulaire elektrische aansluiting |