| Montage-type | Krimp |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactplating | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Grootte van de schelp | 17 |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 55 |
| Contacttype | Krimp |
| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contact beëindigen | Geplateerd goud |
| Type aansluiting | Hermetische receptacle voor konfytnoten |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 19 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | Koperen legering |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Schelpen afwerking | OO |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Type connector | Circulaire |
|---|---|
| Contacttype | Krimpen |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +125 ° C |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Contactmateriaal | Koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Shell -maat | 19 |
| Koppelingstype | Schroefdrend |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Steek |
| Contactmateriaal | KOPERLEGERING |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Grootte van de schelp | 17 |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Contacttype | Korte PCB-staart |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | cirkel |