| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Aantal contacten | 36 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 23-36 |
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
|---|---|
| Temperatuurclassificatie | -65°C aan +125°C |
| categorie | Mil-dtl-38999 |
| Contacttype | Soldeer |
| Type | Vierkante flenstervat |
| Type aansluiting | Rack en paneel |
|---|---|
| Contactweerstand | 20mΩ |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Grootte van het draad van de koppelnoot | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Huidige rating | 7 A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 11-35 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Aantal contacten | 13 |
| Standaardspanning | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactplating | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Standaardspanning | 500V |
| Grootte van de schelp | 13 |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Aantal contacten | 3 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 20 |
| Geslacht | Rechte stop |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Montage-type | Krimp |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Montage-type | Krimp |
| Standaardspanning | 500V |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 12 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Type | Wandmontagevat |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Grootte van de schelp | 08 |