| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 17-26 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Contactplating | 26 |
| Current Rating | 5 A |
|---|---|
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Number of Contacts | 11 |
| Shell Size | 19 |
| Voltage Rating | 500V |
| Invoergrootte | 07 |
|---|---|
| Afmaken. | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| RoHS-conform | - Ja, dat klopt. |
| Grootte van de schelp | 15 |
| Type | EMI/RFI Backshell |
| Finsh | Electroless Nikkel |
|---|---|
| Reeks | DN6 |
| Type | Steek |
| Categorie | Miniatuur cirkelvormige verbindingen |
| Contacttype | Krimp |
| Werktemperatuur | -55℃ aan +125℃ |
|---|---|
| Geslacht | Steek |
| Aantal contacten | 3 |
| Huidige rating | 7.5A100A |
| Type aansluiting | Circulaire elektrische aansluiting |
| Contacttype | Coaxiale contacten |
|---|---|
| Deelnummer | D38999/26FJ19BN-SMK |
| Categorie | Coaxkabel |
| Finse taal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
| Contactmateriaal | Koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Shell -maat | 19 |
| Koppelingstype | Schroefdrend |
| Categorie | Coaxkabel |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
| Type | Verpakking |
| Nummer van contactpersoon | 19 |
| Contacttype | Coaxiale contacten |
| Deelnummer | MS27484T10F98PCN |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Aantal contacten | 6 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Finse taal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Materiaal van koppelnoot | aluminiumlegering |
| Aantal contacten | 12 |
| Type aansluiting | Miniatuurconnector |