| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Contacttype | Korte PCB-staart |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | cirkel |
| Reeks | D38999 |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Werktemperatuur | -65 ~ +150°C |
| Deelnummer | D38999/25FA98PNH |
| Categorie | Rechte stop |
| Gender | Plug |
|---|---|
| Series | Y27C |
| Materiaal | Aluminium |
| Operating Temperature | -55℃ To +125℃ |
| Part Number | Y27C-3004TKLIIIC |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Steek |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
|---|---|
| Aantal contacten | 26 |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Geslacht | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Temperatuurclassificatie | -65°C aan +125°C |
|---|---|
| categorie | Mil-dtl-38999 |
| Onderdeelnummer | D38999/26FJ61SHN |
| Uithoudingsvermogen | 500 cycli |
| Contacttype | Soldeer |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 25 tot 24 |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Aantal contacten | 1 |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |
| Reeks | Y50DX |
|---|---|
| Geslacht | Verpakking |
| Materiaal | Aluminium |
| Type aansluiting | Circulaire elektrische aansluiting |
| Aantal contacten | 4 |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 09-35 |
| Aantal contacten | 6 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Huidige rating | 7 A |