| Geslacht | Smal flensvat |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Huidige rating | 7.5A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contacttype | 8# Coax- of krachtcontact |
| Standaardspanning | 500V |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Type | Wandmontagevat |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Grootte van de schelp | 08 |
| Grootte van de schelp | 24 |
|---|---|
| Geslacht | Verpakking |
| Huidige rating | 5A ¥ 40A |
| Schelp van de connector | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type aansluiting | Circulaire elektrische aansluiting |
| Aantal contacten | 4 |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55℃ aan +125℃ |
| Huidige rating | 7.5A100A |
| Reeks | Y50DX |
| Schelp van de connector | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Aantal contacten | 16 |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Steek |
| Finsh | Electroless Nikkel |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 24 |
| Standaardspanning | 500V |
| Huidige rating | 7.5A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |