| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Nummer van contactpersoon | 42 |
|---|---|
| Reeks | D38999 |
| Contacttype | Soldeersel |
| Type | Op maat gemaakte recipiënt voor dikke flens |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Categorie | Coaxkabel |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
| Type | Verpakking |
| Nummer van contactpersoon | 19 |
| Contacttype | Coaxiale contacten |
| Contacttype | Coaxiale contacten |
|---|---|
| Deelnummer | D38999/26FJ19BN-SMK |
| Categorie | Coaxkabel |
| Finse taal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Aantal contacten | 128 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Steek |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contactmateriaal | Koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Shell -maat | 19 |
| Koppelingstype | Schroefdrend |
| Current Rating | 5 A |
|---|---|
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Number of Contacts | 11 |
| Shell Size | 19 |
| Voltage Rating | 500V |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 17-26 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Contactplating | 26 |
| Shell Size | 15 |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Koppelingstype | met draad |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Finish | Electroless Nickel |