| Contacttype | Quadrax PCB-contact |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
| Nummer van contactpersoon | 4 |
| Finse taal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Uithoudendheid | 500 cycli |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Geslacht | Wandmontagevat |
| Standaardspanning | 500 V |
| Aantal contacten | 22 |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Type | Wandmontagevat |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Grootte van de schelp | 08 |
| Invoergrootte | 07 |
|---|---|
| Afmaken. | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| RoHS-conform | - Ja, dat klopt. |
| Grootte van de schelp | 15 |
| Type | EMI/RFI Backshell |
| Deelnummer | MS27484T10F98PCN |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Aantal contacten | 6 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Finse taal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | PCB's |
| Nummer van contactpersoon | 128 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 23 |
| Huidige rating | 7 A |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500V |
| Grootte van de schelp | 12 |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | 12 |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
|---|---|
| Aantal contacten | 26 |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Geslacht | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7.5 A |