| Draadgrootte | MIL-DTL-26482 Serie II |
|---|---|
| Beëindiging | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Type aansluiting | Achtergrond |
| Materiaal | Aluminium |
| Stylus van de connector | Recht. |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 4 |