| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Geslacht | Steek |
| Aantal contacten | 6 |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| MIL Spec | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Paringscycli | 500 |
| Schelpmateriaal | Aluminium |
| Grootte van de schelp | 25 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 30 |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Standaardspanning | 500 V |
| Aantal contacten | 43 |
| Contacttype | Krimp |
| Geslacht | Vierkante flenstervat |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Tussenvoegselregeling | 13-03 |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Shell -maat | 13 |
| Standaardspanning | J30-15TJL |
|---|---|
| Contactplating | Goud over Nikkel |
| Huidige rating | 5A |
| Geslacht | Vergaarbak |
| MIL Spec | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 17 |
| Contacttype | Crimp Twinax Contact |
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 23-06 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 25 tot 24 |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |