| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Aantal contacten | 12 |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Lengte van Kabel | 30 cm |
|---|---|
| Contactmateriaal | J30J-9TJ |
| Geslacht | Steek |
| Huidige rating | 5A |
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 19 |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Steek |
| Contactmateriaal | KOPERLEGERING |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 11 |
| Contact beëindigen | Goud |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Aantal contacten | 32 |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | Steek |
| Contacttype | Quadrax Man contact |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Grootte van de schelp | 11 tot en met 81 |
| Huidige rating | 7 A |
| Type aansluiting | Steek |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 13 |
| Nummer van contactpersoon | 22 |
| Huidige rating | 7 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Aantal contacten | 16 |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Steek |