| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Steek |
| Type aansluiting | Steek |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contacttype | Krimp |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 23 |
| Deelnummer | MS27484T10F98PCN |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Aantal contacten | 6 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Finse taal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactmateriaal | Koperlegering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Connectortype | Lanyard-ontgrendelingsplug |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
|---|---|
| Geslacht | Rechte stop |
| Grootte van de schelp | 23 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | cirkel |
| Schaalmateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Spanningsbeoordeling | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmiumplaat |
| Contactgrootte | 16 |
| Beëindigingsgrootte | 20 |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Steek |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 11 |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 25-11 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Type aansluiting | Micro-D |
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Geslacht | Steek |