| Finse taal | Nikkel |
|---|---|
| Geslacht | Afdichtingsplug |
| Deelnummer | J29M-15TJH |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Nummer van contactpersoon | 15 |
| Current Rating | 5 A |
|---|---|
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Number of Contacts | 11 |
| Shell Size | 19 |
| Voltage Rating | 500V |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Grootte van de schelp | 10 |
| Deelnummer | MS27508E10B35P |
| Contactmateriaal | Koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Shell -maat | 19 |
| Koppelingstype | Schroefdrend |
| Grootte van de schelp | 15 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 8 |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Type aansluiting | Steek |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 2 |
| Grootte van de schelp | 17 tot en met 82 |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Schaalmateriaal | Samengesteld |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Aantal contacten | 10 |
| Type connector | plug |
| Type aansluiting | Steek |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 11-05 |
| Aantal contacten | 5 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Verpakking Details | Standaard exportpakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4 weken |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 100000 |
| Plaats van herkomst | China |