| Type aansluiting | Miniatuurconnector |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Aantal contacten | 32 |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Type aansluiting | Circulaire connector |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactplating | Goud |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 4 |
|---|---|
| Type aansluiting | Miniatuurconnector |
| Standaardspanning | 500V |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Geslacht | Rechte stop |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 20 |
| Geslacht | Rechte stop |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Grootte van de schelp | 16 |
|---|---|
| Geslacht | Een rechte stekker met grondende vingers |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Aantal contacten | 55 |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Geslacht | Steek |
| Finsh | Electroless Nikkel |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Huidige rating | 7.5A |
| Aantal contacten | 5 |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 17 |
| Tussenvoegselregeling | Meerdere |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpenmateriaal | Roestvrij staal |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17-99 |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Shell Finish | Stainless Steel Passivated |
| Number of Contacts | 8 |
| Coupling Type | Threaded |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Finse taal | Passivated roestvrij staal |
|---|---|
| Shell Size | 13 |
| Number of Contact | 3 |
| Koppelingstype | met draad |
| Current Rating | 7 A |