| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Coax |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 18 |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Aantal contacten | 66 |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Contactmateriaal | Koperen legering |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Schelpen afwerking | OO |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Type aansluiting | Krimp |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Krimp |
| Koppelingsnoot | Aluminiumlegering |
| Parencycli | 500 |
|---|---|
| Contactmateriaal | Koperen legering |
| Onderdeelnummer | J30J-25TJSL-G |
| Schaalmateriaal | Aluminium olijfgroene plating |
| Geslacht | Plug |
| Schelpmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| MIL Spec | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Aantal contacten | 19 |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type | Steek |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Cadmium Olijfgroen |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Aantal contacten | 79 |
| Type aansluiting | Micro-D |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactplating | Goud |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Huidige rating | 2.5 A |