| Contactmateriaal | Koperen legering |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Schelpen afwerking | OO |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Shell-grootte | 17 |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | Koperlegering |
| Spanningswaarde | 500V |
| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Aantal contacten | 36 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 23-36 |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Steek |
| Contactmateriaal | KOPERLEGERING |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Standaardspanning | 500 V |
| Aantal contacten | 43 |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactplating | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 09 |
| Geslacht | Steek |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Aantal contacten | 41 |
| Geslacht | Houder voor montage in doos |
| Tussenvoegselregeling | 23-55 |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 09-11 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Contacttype | Soldeer |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | cirkel |
| Type | Vergaarbak |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Aantal contacten | 79 |