| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | Krimp |
| Beëindiging van contact | PCB's |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Type aansluiting | Miniatuurconnector |
| Materiaal van koppelnoot | Aluminiumlegering |
| Schelpmateriaal | Aluminiumlegering |
| Geslacht | Bak met P9 -accessoire |
|---|---|
| Schaalmateriaal | Aluminium olijfgroene plating |
| Huidige beoordeling | 3 A |
| Bedrijfstemperatuur | -55 aan +125°C |
| Parencycli | 500 |
| Contacttype | Krimpen |
|---|---|
| Contactmateriaal | Koperen legering |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +125 ° C |
| Shell -maat | 23 |
| Tussenvoegselregeling | 23-55 |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contacttype | Krimp |
| Aantal contacten | 21 |
|---|---|
| Schelpmateriaal | Aluminiumlegering |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Beëindiging van contact | Soldeer |
| Materiaal van koppelnoot | Aluminiumlegering |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 3 |
| Contacttype | Krimp |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Type aansluiting | cirkel |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Accessoires | Nylon touw en ooglet |
| Finish | Olijfgroen cadmium |
| Beëindiging | Draad |
| Shell-grootte | 15 |
| Beëindiging van contact | Soldeer |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Standaardspanning | 500 V |
| Materiaal van koppelnoot | Aluminiumlegering |
| Schelpmateriaal | Aluminiumlegering |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Standaardspanning | 500V |
| Contacttype | Krimp |
| Grootte van de schelp | 25 |