| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Contactplating | Goud over Nikkel |
| MIL Spec | J30J |
| Paringscycli | 500 |
| Schelpenmateriaal | Aluminium |
| Schelpmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| MIL Spec | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| MIL Spec | J70 |
|---|---|
| Geslacht | Microminiatuurconnectoren |
| Schelpmateriaal | Aluminium |
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Uithoudingsvermogen | 500 cycli |
|---|---|
| Type | Rechthoekige connectoren voor racks en panelen |
| Temperatuurbeoordeling | -65°C aan +125°C |
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
| Categorie | ARINC 600 |
| Paringscycli | 500 |
|---|---|
| Geslacht | Een rechthoekig vat |
| Standaardspanning | 500 V |
| Schelpmateriaal | Aluminium |
| Nummer van contactpersoon | 51 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Nummer van contactpersoon | 21 |
| Geslacht | Een rechthoekig vat |
| Contactplating | Goud over Nikkel |
| Deelnummer | J30JM-21ZKSP |
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
|---|---|
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Huidige rating | 3A |
| MIL Spec | GMR7580/Micro-D |
| Deelnummer | J30J-37ZK-G |
| Contactplating | Goud over Nikkel |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Schelpmateriaal | Aluminium |
| Geslacht | Hermetische receptacle |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| het koppelen cycli | 500 |
| Koppelnootplating | Nikkel |
| MIL Spec | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
| Koppelingsnoot | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Koppelnootplating | Nikkel |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Paringscycli | 500 |
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Schelpmateriaal | Aluminium |