| Deelnummer | J29M-15ZKH |
|---|---|
| Finse taal | Nikkel |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contactplating | Goud over Nikkel |
| Nummer van contactpersoon | 15 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Beëindigingstype | Soldeer |
| Contactplating | Goud |
| Standaardspanning | 800 V |
| Huidige rating | 3A |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| MIL Spec | MWDM/Micro-D |
| Nummer van contactpersoon | 51 |
| Huidige rating | 3A |
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Lengte van Kabel | 30 cm |
|---|---|
| Contactmateriaal | J30J-9TJ |
| Geslacht | Steek |
| Huidige rating | 5A |
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Schelpenmateriaal | kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Rechthoekige Receptacle Connectoren |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contactmateriaal | KOPERLEGERING |
| Contactplating | Goud over Nikkel |
| Standaardspanning | 800V |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 74 |
| Huidige rating | 3A |
| Contactplating | Goud |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| MIL Spec | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Paringscycli | 500 |
| Schelpmateriaal | Aluminium |
| Verpakking Details | Standaard exportpakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4 weken |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 100000 |
| Plaats van herkomst | China |
| Beëindigingstype | Krimp |
|---|---|
| Voltage Rating | 800V |
| Geslacht | Steek |
| Contact Number | 15 |
| Contact Plating | Gold |
| Huidige rating | 2A |
|---|---|
| Standaardspanning | 250V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Geslacht | Vrouwelijke |
| Grootte van de draad | costomed |