| Productnaam | J14 aansluiting |
|---|---|
| Huidige rating | 2A |
| Geslacht | Vrouwelijke |
| Grootte van de draad | costomed |
| Beëindigingstype | Krimp |
| Geslacht | Microminiatuurconnectoren |
|---|---|
| Schelpmateriaal | Aluminium |
| MIL Spec | CDBA |
| Finse taal | Nikkel |
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Spanningswaarde | 250v |
|---|---|
| Connectortype | RJFTV6 |
| Aantal contacten | 1 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -40°C tot +85°C |
| Rohs-compatibel | Ja |
| MIL Spec | J70 |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Finse taal | Nikkel |
| Huidige rating | 3 A |
| Paringscycli | 500 |
| Type aansluiting | 90 graden |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Contactplating | Goud over Nikkel |
| Standaardspanning | 500 V |
| Geslacht | Vergaarbak |
| Standaardspanning | J30-15TJL |
|---|---|
| Contactplating | Goud over Nikkel |
| Huidige rating | 5A |
| Geslacht | Vergaarbak |
| MIL Spec | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
| Type aansluiting | rechthoekige door het gat gedrukte circuitbordconnectoren |
|---|---|
| Nummer van contactpersoon | 51 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Schelpmateriaal | Aluminium |
| Contactplating | Goud over Nikkel |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 5A |
| Koppelnootplating | Nikkel |