| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Geslacht | Steek |
| Finsh | Electroless Nikkel |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Huidige rating | 7.5A |
| Type aansluiting | Steek |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 11-05 |
| Aantal contacten | 5 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 23 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Steek |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Steek |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactmateriaal | Koperlegering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Connectortype | Lanyard-ontgrendelingsplug |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 19 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Finsh | Olive Green Cadmium |
| Productnaam | Cadmium-olijfton |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 55 |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Geslacht | Rechte stop |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Steek |
| Contactmateriaal | KOPERLEGERING |
| Grootte van de schelp | 25 |