| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Geslacht | Steek |
| Aantal contacten | 6 |
| Geslacht | Een rechthoekig vat |
|---|---|
| Huidige rating | 3A |
| Finse taal | Nikkel |
| Schelpenmateriaal | Aluminium |
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
|---|---|
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Huidige rating | 3A |
| MIL Spec | GMR7580/Micro-D |
| Deelnummer | J30J-37ZK-G |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Grootte van de schelp | 10 |
| Deelnummer | MS27508E10B35P |
| Geslacht | Verpakking voor het ophangen van de wand |
|---|---|
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Grootte van de schelp | 12 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Contact Type | Male |
|---|---|
| Insulation | PVC |
| Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 7A |
| Voltage Rating | 800V |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 13 |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +125 ° C |
| Huidige beoordeling | 5 A |
| Type connector | Receptacle voor jamnootjes |
| Huidige beoordeling | 7.5a |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Connectortype | Circulaire |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 23 |
| Shell-grootte | 17 |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | Koperlegering |
| Spanningswaarde | 500V |