| Grootte van de schelp | 12 |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | 12 |
| Aantal contacten | 18 |
|---|---|
| Type aansluiting | Hermetische receptacle |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Huidige rating | 7 A |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| MIL Spec | J29M |
| Huidige rating | 3 A |
| Schelpmateriaal | Aluminium |
| Nummer van contactpersoon | 21 |
| Grootte van de schelp | 25 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 30 |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contact Material | Copper Alloy |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Gender | Microminiature Connectors |
| Number of Contact | 21 |
| Current Rating | 3 A |
| Materiaal van koppelnoot | aluminiumlegering |
|---|---|
| Geslacht | Steek |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Grootte van de schelp | 14 |
| Grootte van de schelp | 12 |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Standaardspanning | 500 V |
| Grootte van de schelp | 08 |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Grootte van de schelp | 16 |
|---|---|
| Geslacht | Een rechte stekker met grondende vingers |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Aantal contacten | 55 |
| Onderdeelnummer | MS27484T10F98PCN |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Aantal contacten | 6 |
| Contactmateriaal | Koperlegering |
| Finsh | met een breedte van niet meer dan 50 mm |