| Spanningsbeoordeling | 500V |
|---|---|
| Huidige beoordeling | 5 A |
| Type connector | plug |
| Aantal contacten | 8 |
| Koppelingstype | Schroefdrend |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimpen |
| Connectortype | Vierkante flenstervat |
| Aantal contacten | 31 |
| Shell -maat | 23 |
|---|---|
| Serie | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Contact opnemen | Goud |
| Finsh | Passivated roestvrij staal |
| Onderdeelnummer | MDM-15PH003B |
|---|---|
| MIL Spec | M83513/MDM |
| Parencycli | 500 |
| Materiaal van de schaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Neem contact op met Plateren | Goud over Nikkel |
| Schelpenmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Parencycli | 500 |
|---|---|
| Contactmateriaal | Koperen legering |
| Onderdeelnummer | J30J-25TJSL-G |
| Schaalmateriaal | Aluminium olijfgroene plating |
| Geslacht | Plug |
| Geslacht | Een rechthoekig vat |
|---|---|
| MIL Spec | Micro-D |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 3A |
| Schelpen afwerking | Cadmium Olijfgroen |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 19 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 23 |
| Huidige rating | 7 A |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500V |