| Geslacht | Steek |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Grootte van de schelp | 16 |
| Aantal contacten | 26 |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Deelnummer | MS27484T10F98PCN |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Aantal contacten | 6 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Finse taal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 25 tot 24 |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Type aansluiting | Krimp |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Krimp |
| Koppelingsnoot | Aluminiumlegering |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Steek |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | Receptacle voor jamnootjes |
|---|---|
| Aantal contacten | 43 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Shell-materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimpen |
| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contact beëindigen | Geplateerd goud |
| Huidige beoordeling | 13 A |
|---|---|
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Contacttype | Krimpen |
| Connectortype | Receptacle voor jamnootjes |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |