| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 23 |
| Huidige rating | 7 A |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 13 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 22 |
| Schelp van de connector | Roestvrij staal |
|---|---|
| Lange | 1 tot 10 m |
| Geslacht van de connector | Mannen/vrouwen |
| Type aansluiting | HDMI/VGA/USB/DP/DVI |
| Kabelawg | 24-32 |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | PCB's |
| Nummer van contactpersoon | 128 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactmateriaal | Koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Shell -maat | 19 |
| Koppelingstype | Schroefdrend |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 19 |
| Grootte van de schelp | 12 |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | 12 |
| Brandnaam | Kaida |
|---|---|
| Stylus van de connector | Circulaire |
| Type aansluiting | RJ45 |
| Schakelaargebruik | USB |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Geslacht | Wandmontagevat |
| Standaardspanning | 500 V |
| Aantal contacten | 22 |