| Aantal contacten | 18 |
|---|---|
| Type aansluiting | Hermetische receptacle |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Huidige rating | 7 A |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Aantal contacten | 26 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Montage-type | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Roestvrij staal |
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Tussenvoegselregeling | 17-42 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Aantal contacten | 6 |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 09-35 |
| Geslacht | Receptacle voor jamnootjes |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
|---|---|
| Geslacht | Rechte stop |
| Grootte van de schelp | 23 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Type | Wandmontagevat |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Grootte van de schelp | 08 |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactplating | Goud |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Standaardspanning | 500 V |
| Aantal contacten | 43 |
| Contacttype | Krimp |